Nauki Umysłu Chrystusa

Biblioteka Nauk Umysłu Chrystusa
Droga Mistrzostwa

Poczekaj chwilkę…

Ścieżka Drogi Mistrzostwa

Jeśli masz w sobie pragnienie, aby wzrastać, doświadczyć uzdrowienia i prawdziwie siebie poznać, możesz skorzystać z drogowskazu czy też mapy, jaką jest ta Ścieżka.

W skład Drogi Mistrzostwa wchodzi pięć podstawowych tekstów, dodatkowe materiały i żywe praktyki, oferujące wsparcie, którego same idee nie są w stanie dostarczyć.

Pięć podstawowych tekstów

Listy Jeszuy
Droga Serca
Droga Przemiany
Droga Poznania
Droga Sługi

Żywe praktyki

Żywe praktyki to doświadczalne i głęboko transformujące praktyki uzupełniające przekazy zawarte w podstawowych tekstach. Należą do nich: Aramejska Modlitwa Pańska i Błogosławieństwa w ich pierwotnym odsłoniętym przez Jeszuę znaczeniu, a także Oddech Miłości, Radykalny Wgląd oraz szczególna medytacja: W Imię. Można się z nimi zapoznać na prowadzonych przez nauczycieli Drogi spotkaniach i warsztatach, na których Przyjaciele Serca spotykają się, by razem wzrastać.

Więcej informacji na temat Drogi Mistrzostwa, oferowanych materiałów, a także spotkań i wydarzeń znajdziesz na polskiej stronie Droga Mistrzostwa oraz na stronie Wydawnictwa Pokoju Chrystusa

Angielska strona Drogi Mistrzostwa - The Way of MasteryWybierz odbiorców z listy rozwijalnej i/lub wprowadź adresy email w poniższym polu.