Nauki Umysłu Chrystusa

Biblioteka Nauk Umysłu Chrystusa
Droga Mistrzostwa

Poczekaj chwilkę…

Witaj w Bibliotece Nauk Umysłu Chrystusa.

Nazywam się Marek Konieczniak. Kurs Cudów był punktem zwrotnym na mojej ścieżce duchowej. Prowadzony przez Ducha Świętego, w trakcie studiowania i pracy z Kursem, przeszedłem przez różne wspólnoty kościoła katolickiego, co było niezmiernie ważnym etapem mego życia. Ogromną pomoc otrzymałem od Bożych posłańców - świętych i mistyków: św.Augustyna, Mistrza Eckharta, św. Teresę z Avilla czy św. Faustynę i wielu, wielu innych. Kolejnym z etapów była Droga Mistrzostwa, którą tłumaczyłem dla siebie, jako część swojej pracy z tymi naukami. Następnie Bóg zaaranżował skrzyżowanie się moich ścieżek z drogą Rafała i Marysi Wereżyńskich, co w efekcie doprowadziło do wspólnego przetłumaczenia całości i wydania wszystkich książek Drogi poprzez Wydawnictwo Pokoju Chrystusa.

Splot różnych wydarzeń inspirowanych Duchem sprawił, że Rick Mercer, twórca Biblioteki Nauk Umysłu Chrustusa zgodził się rozszerzyć Bibliotekę o polskie wydanie Drogi Mistrzostwa.

Rick poczuł w 2012 roku, że chce udostępnić treści, które wywarły wpływ na jego życie. Jak sam mówi:

Słyszę we wszystkich tych tekstach ten sam głos, który mówi to samo, choć trochę w inny sposób. Jest w nich głęboka mądrość, która w oczywisty sposób nie jest z tego świata.

Celem Biblioteki jest udostępnienie tych materiałów tak, by każdy mógł mieć łatwy do nich dostęp. Biblioteka łączy w jednym miejscu różne teksty pochodzące z jednego Źródła. Mechanizm Wyszukiwania, jaki jest do dyspozycji, wspiera odkrywanie ważnych treści, a Zakładki i Notatki pozwalają łatwo wracać to tych treści i udostępniać je innym.

Mam nadzieję, że z radością będziecie używali tych narzędzi i odkrywali mądrość na stronicach tych książek, pozwalając na przemianę swego życia.

Niech Nauki Umysłu Chrystusa rozprzestrzeniają się przemieniając całą naszą planetę.

Bardzo się będę cieszył, jeśli napiszesz do mnie w dowolnym temacie. Zwłaszcza możesz wspierać ten projekt zgłaszając błędy, jakie znajdziesz i/lub proponując jakieś nowe rozwiązania, a również nowe materiały, jakie można by chcieć umieścić w Bibliotece.

Dziękuję.

Marek Konieczniak


KontaktWybierz odbiorców z listy rozwijalnej i/lub wprowadź adresy email w poniższym polu.